Fizjoerka Paweł Botor

Cennik

Istnieje możliwość płatności gotówką, kartą płatniczą, BLIK-iem lub przelewem na konto bankowe.

Usługa fizjoterapeutyczna w gabinecie

Wizyta w gabinecie fizjoterapeuty, która trwa do 50 min.

Konsultacja fizjoterapeutyczna w gabinecie

Konsultacja w gabinecie fizjoterapeuty (wywiad, diagnostyka podmiotowa i przedmiotowa, doradztwo w zakresie profilaktyki zdrowotnej), która trwa do 30 min.

Wizyta domowa

Usługa fizjoterapeutyczna w miejscu wezwania przez pacjenta, która trwa do 60 min. Fizjoterapeuta będzie wyposażony w stół do terapii oraz niezbędne narzędzia terapeutyczne. W przypadku umówienia wizyty przez formularz kontaktowy proszę o podanie adresu, pod którym ma się stawić fizjoterapeuta oraz informacje dot. parkingu, wjazdu do bramy itp.

Pogotowie Fizjoterapeutyczne

Wizyta w gabinecie fizjoterapeuty, w soboty i niedziele, dni świąteczne (państwowe i kościelne), która trwa do 50 min.

Pogotowie Fizjoterpautyczne z wizytą domową

Usługa fizjoterapeutyczna w miejscu wezwania przez pacjenta, w soboty i niedziele, dni świąteczne (państwowe i kościelne), która trwa do 60 min. Fizjoterapeuta będzie wyposażony w stół do terapii oraz niezbędne narzędzia terapeutyczne. W przypadku umówienia wizyty przez formularz kontaktowy proszę o podanie adresu, pod którym ma się stawić fizjoterapeuta oraz informacje dot. parkingu, wjazdu do bramy itp.

Opłata rejestracyjna

W przypadku niepojawienia się na wizycie lub odwołania jej później niż 24 godziny przed planowanym terminem tej wizyty pacjent/-ka będzie zobowiązany/-a uiścić opłatę rejestracyjną w wysokości 40,00 zł (płatność przy okazji kolejnej wizyty lub przelewem na konto firmowe, którego dane znajdują się poniżej).

Voucher (Karta Podarunkowa)

Istnieje możliwość zakupienia vouchera na dowolną kwotę (dowolna wielokrotność w/w cen z wył. Opłaty rejestracyjnej). Proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu ustalenia w jaki sposób zostanie wydany voucher i na jaką kwotę.

Dane do przelewu za wizytę/ opłatę rejestracyjną/ voucher:

Bank Millenium: 42 1160 2202 0000 0005 0593 5752
Fizjoerka Paweł Botor
ul. Jerzego Bajana 66/12
54-129 Wrocław

W tytule przelewu proszę wpisać: Usługa fizjoterapeutyczna z dnia (data wizyty)

LUB Opłata rejestracyjna z dnia (data wizyty, która miała się odbyć) LUB Voucher na usługę fizjoterapeutyczną (imię i nazwisko obdarowanej osoby).